• Slideshow badminton
  • slideshow badminton

Vitální prázdninové příměstské tábory

Populární prázdninové příměstské pobyty, letos s dalšími novinkami v pestrém programu táborů

Vážení a milí rodiče,

velmi nás těší Váš zájem o letní denní pobyty Vašich dětí v našich sportovních areálech ve Vendryni a v Bystřici.

Přestože si myslíme, že děti svůj pobyt u nás stráví skutečně velmi aktivně, připravili jsme pro ty "nejstálejší" novinky - proto Vás prosíme, abyste jim v rámci kalenáře akcí věnovali pozornost. Jednou z nich je CYKLOTÁBOR - podmínkou účasti je věk dítěte od 8 do 15ti let, vlastní jízdní kolo v bezvadném technickém stavu, cyklistická přilba. Děti spolu s instruktory budou vyjíždět do bližších i vzdálenějších cílů (např. k vendryňským vápenkám, do Penzionu Ovečka, v případě dostatečně zdatné skupiny podniknou výlet do Istebne či Horní Lomné). V případě deštivého počasí využijeme i sportovních aktivit, které naše areály nabízejí. Tábor poběží pod vedením zkušeného cyklistického matadora - p. Romana Sztuly. Každý z účastníků obdrží publikaci o "slavné cestě rodiny Sztulů" - Jak jsem dojel na Nordkap.

Další, z našeho pohledu neméně důležitou novinkou, je nový jídelníček pro všechny zúčastněné děti. Menu v biokvalitě, připravené dle receptur paní Zdeňky Kollárikové, nutriční specialistky, Vám zaručí, že děti se najedí nejen nutričně vyváženě a zdravě, ale především velmi chutně. Naši kuchaři již půl roku intenzivně trénují, aby všem chutnalo:)

V nové podobě naleznete v nabídce tábory na bystřické jízdárně - o letošních prázdninách mohou vaše ratolesti  prožíti ndiánské léto na koni. Protože naši dětští "koňáci" jsou skutečnými milovníky těchto úžasných zvířat a dosavadní - pouze dopolední - program u koní jim byl trochu málo, náplň se mění, s malými přestávkami budou děti u koní během celého táborového dne.

V nabídce samozřejmě naleznete naše stálice - sportovně-tenisový tábor, dále také tábor s výukou základů golfu, jež se stává sportovním fenoménem současné doby. Česká golfová federace připravila pro adepty o tuto hru projekt "Hraj golf, změň život", do kterého se s touto naší aktivitou také zapojujeme. Seznámení s golfem, které bude zahrnovat stručnou výuku pravidel a etikety golfu, výuku dlouhé hry, krátké hry a patování, také trénink na golfových podložkách s lehkými míči povede náš šéftrenér - Ing. Mirek Skokan, mj. golfový cvičitel 2. třídy.

Ti rodiče, kteří by rádi, aby děti  během prázdnin měly kontakt s cizími jazyky - naleznou v nabídce dnes již tradičnísportovní tábor s výukou angličtiny - děti kromě všech sportovních možností, které naše areály nabízejí, budou absolvovat nejméně 2 hodiny aktivní anglické konverzace zábavnou formou denně. Tento pobyt povede zkušený kantor a lektor Mgr. Vladimír Šnajdr. 

Pevně věříme, že Vás i Vaše děti naše nová nabídka zaujme.

Těšíme se na Vás všechny - snad  i díky nám budou prázdniny Vašich dětí krásné, veselé, radostné - prostě takové, jaké mají být.

Lenka Klusová, ředitelka společnosti


Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor