• Slideshow badminton
  • slideshow badminton

Vitální badmintonový turnaj dětí

V neděli 16. 10. 2016 se v naší nové hale uskutečnil vitální badmintonový turnaj dětí. Účast byla hojná – celkově se ve třech skupinách utkalo 39 hráčů.

V nejhojněji zastoupené skupině U13 mezi sebou závodilo 16 hráčů. Mezi chlapci se z vítězství radoval Jan Russina, na druhém místě Kryštof Kocúr a na bronzové pozici se umístil David Szczurek. Mezi třemi nejlepšími dívkami se umístily Anička Kozielková, Dominika Michalská a Simona Turková.

Ve skupině U15 nastoupilo 13 hráčů. Po konečných bojích se na stupně vítězů postavili: zlatý Marek Kowalowski, stříbrná Aga Bartnická a bronzová Ema Niklová.

V poslední, třetí, skupině své síly změřilo 11 hráčů. Z tohoto boje vyšel vítězně Adam Breznen, následován druhým Matějem Rzepnskim a třetím Jakubem Štefkem.

Turnaj to byl krásný a my se již těšíme na další!