• Slideshow badminton
  • slideshow badminton

Turnaj ČTS kategorie A - Starší žákyně

Turnaj starších žákyň kategorie A ve Vendryni 18.-23. 3. 2016

Ve dnech 18.-23. 3. 2016 se uskutečnil v areálu Vitality Slezsko tenisový turnaj Českého tenisového svazu kategorie A.

Tento turnaj začal v pátek 18. 3. 2016 kvalifikací, které se zúčastnilo 11 hráček. Tři z nich byly hráčky domácího klubu a po těžkém losu se jim nepodařilo postoupit do hlavní soutěže.

V hlavní soutěži tak bojovala v barvách domácího klubu Barbara Zajoncová, která po velkém boji podlehla v třísetové bitvě zkušenější Marii Svozilové z TK DEZA Valašské Meziříčí.

Celý turnaj probíhal bez velkých překvapení, a tak se v semifinále potkaly první čtyři nasazené hráčky. První nasazená Klára Nováková z TK Slavia Plzeň porazila ve dvou setech Adélu Dörreovou z TENIS-CENTRUM DTJ HK. Ve druhém semifinále porazila také ve dvou setech Beáta Havlíčková ze Severočeská tenisová o.s. Vendulu Krýslovou z TK Škoda Plzeň z.s. Ve finále se tak utkaly první dvě nasazené hráčky a ve třech setech zvítězila Klára Nováková, i když už ve třetím setu prohrávala 2:4 a 15:40.

Ve čtyřhře se do finále probojovaly dvojice Klára Nováková a Vendula Krýslová proti Rozálii Dohnalové z TK PRECHEZA Přerov o.s. a Kristýně Uherkové z ŽLTC Brno. Klára s Vendulou zvítězily ve dvou setech i přesto, že ve druhém setu prohrávaly 2:5.

Turnaj proběhl bez problémů, za což patří velký dík pořadatelům z domácího klubu.


Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor