• Slideshow badminton
  • slideshow badminton

Projekt Přeshraniční sportovní setkání mládeže - 9. aktivita

V úterý 11. 11. se děvčata z našeho klubu vydala na tenisový turnaj v rámci projektu Přeshraniční sportovní setkání mládeže. Z celkového počtu 10 bylo 6 hráček závodního tenisu a 4 z tenisové školičky.

Po příjezdu do dějiště turnaje před devátou hodinou se holky porozhlédly ve sportovním areálu a do zahájení turnaje se rozcvičovaly a rozehrávaly mezi sebou v hale. Turnaj byl rozlosován o den dříve, takže se děvčata už před zahájením seznámila s plánem zápasů a se svými soupeřkami ve skupinách. Celkem 21 účastnic turnaje bylo rozděleno do 4 skupin, ze kterých vítězky postupovaly do skupiny o 1. až 4. místo a druhé v pořadí do skupiny o 5. až 8. místo, na třetí ze základní skupiny pak čekala skupina o 9. až 12. místo.

Naše děvčata si vedla nad očekávání dobřea to i přes to, že v některých zápasech činil věkový rozdíl až 3 roky. Holky se navzájem povzbuzovaly, radily si jak vyzrát na své soupeřky a také došlo na několik vzájemných soubojů, které skončily vždy s úsměvem na rtech a dobrou náladou. Celá naše skupina byla neustále spolu a holky měly spoustu času se poznat a skamarádit, což při tréninkovém vytížení ve Vitality je možné jen zřídka.

Odpoledne byly rozehrány skupiny o umístění a největší pozornost poutala skupina o první místo. Do ní se probojovaly Barbara Zajoncová a Romana Molinová. Sabině Branné utekla možnost hrát o první místo díky výsledku v posledním zápase její skupiny a tak společně s ostatními děvčaty fandila Romaně a Báře.  Romana bojovala velmi statečně a nebyla daleko od výhry nad Julií Zych z Polska,ta skončila druhá. Romča poté prohrála s Barčou a nakonec byla nad její síly i velmi šikovná Zuzana Kosowská. Na Romanu tedy zbylo čtvrté místo.  Bára porazila hladce nejprve mladou levorukou Zuzanu a poté i naší Romanu. V posledním zápase této skupiny tak šlo o první místo a po velmi dramatickém průběhu se radovala  Barča Zajoncová. Se stejnou protihráčkou na stejném turnaji v minulém roce prohrála 4:0 a o to více se radovala ze své výhry.

Po vyhlášení a zakončení turnaje se holky pomalu připravily na odjezd domů a kolem šesté hodiny dorazila celá výprava zpět do Vitality. Naše tenistky spolu zažily příjemný sportovní den, kdy ve chvílích volna využily také možnost zahrát si badminton a stolní tenis, přijely domů obohaceny o spoustu zážitků z tenisového turnaje a chvil strávených ve výborném kolektivu.

FOTOGALERIE


Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor