• Slideshow badminton
  • slideshow badminton

Připravované letní tábory - informace pro rodiče

Vážení a milí rodiče,

velmi nás těší Váš zájem o letní denní pobyty Vašich dětí v našich sportovních areálech.

V nové podobě naleznete v nabídce tábory na bystřické jízdárně - o letošních prázdninách mohou vaše ratolesti  prožít táborovou školu kouzel na koních. S malými přestávkami budou děti u koní během celého táborového dne.

V nabídce samozřejmě naleznete naše stálice - sportovně-tenisový tábor, dále také tábor s výukou základů golfu, jež se stává sportovním fenoménem současné doby. Seznámení s golfem, které bude zahrnovat stručnou výuku pravidel a etikety golfu, výuku dlouhé hry, krátké hry a patování, také trénink na golfových podložkách s lehkými míči povede náš šéftrenér - Ing. Mirek Skokan, mj. golfový cvičitel 2. třídy. Součástí tábora je i všestranná sportovní příprava a následná relaxační cvičení.

Ti rodiče, kteří by rádi, aby děti  během prázdnin měly kontakt s cizími jazyky - naleznou v nabídce dnes již tradiční sportovní tábor s výukou angličtiny - děti kromě všech sportovních možností, které naše areály nabízejí, budou absolvovat nejméně 2 hodiny aktivní anglické konverzace zábavnou formou denně. Tento pobyt povede zkušený kantor a lektor Mgr. Vladimír Šnajdr.

Pro děti budou v průběhu celého tábora připravovány velmi chutné a zdravé pokrmy, díky kterým načerpají dostatek sil na letní aktivity. Pitný režim je samozřejmostí.

Pevně věříme, že Vás i Vaše děti naše nabídka zaujme.

Těšíme se na Vás všechny - snad  i díky nám budou prázdniny Vašich dětí krásné, veselé, radostné - prostě takové, jaké mají být.

Lenka Klusová, ředitelka společnosti


Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor