• Slideshow badminton
  • slideshow badminton

Odvetné střetnutí našich tenistů v Bielsko-Biale (PL)

I druhé střetnutí s polským sportovním klubem 4rakiety bylo velmi vydařené..

Po prvním zdařilém střetnutí našich nadějí s přátelským tenisovým klubem jsme přivítali pozvání na odvetu na polské půdě, která se uskutečnila v raketlonovém klubu 4rakiety v Bielsko-Biale v sobotu 13. 7. 2013. I druhá společná akce partnerských klubů se povedla!  

FOTOGALERIE

I když nám tentokrát počasí vůbec nepřálo, program se podařilo zcela naplnit, neboť i polský klub disponuje kvalitním zázemím, pevnou tenisovou halou se třemi antukovými dvorci zajímavé technologie (antuka položená na pevném pryžovém podkladu) a jedním kurtem univerzálním. Na rozdíl od prvního střetnutí (25 dětí)  byla tato druhá akce komornější, zúčastnilo se jí pouze 15 našich a polských dětí, což však vůbec nevadilo, naopak intenzita utkání byla mnohem vyšší. Byla odehrána řada mini-zápasů, jak ve dvouhře, tak i čtyřhře. Do pogramu rovněž patřila potřebná kondice, další raketlonové sporty jako stolní tenis, badminton a pro nás všechny zajímavá raketová novinka - speedminton.

A jak druhé střetnutí dopadlo? Bojovalo se urputně do posledního bodu (četné odřeniny našich hráčů ze zápalu boje jsou toho důkazem :-)). Po součtu všech utkání se dospělo k závěrečnému výsledku, že toto vyrovnané sportovní klání skončilo spravedlivou remízou 10:10.

Poděkování patří polskému klubu 4rakiety  za pohostinnost a perfektní spoluorganizaci střetnutí, těšíme se na další společné akce.

 

 


Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor