• Slideshow badminton
  • slideshow badminton

Kondiční soustředění na Ovečce

Ve dnech 10.-12. 4. 2015 se uskutečnilo kondiční soustředění závodních hráčů v penzionu Ovečka v Nýdku.     Akce se zúčastnilo 21 dětí z našeho klubu a čekala je fyzická příprava pod vedením trenérů Jiřího Pytely a Romana Sikory. Výborná strava a ubytování na Ovečce společně s příjemným počasím zajistila ideální podmínky po celou dobu soustředění.

Na pátek v 14:00 byl stanoven sraz všech účastníků na Ovečce, do 15:00 se děti ubytovaly a hned následoval náročný výšlap na Čantoryji. Kolem sedmé hodiny už čekala na Ovečce večeře a děti u ní rozebíraly zážitky a dojmy z výšlapu. Po večeři byly pro děti připraveny stolní hry ve společenské místnosti a na půl desátou byla vyhlášena večerka.

Sobota začala ranní rozcvičkou v 8:00 a po snídani se děti pěšky přesunuly do stáje v Bystřici, kde pro ně byl připraven program na koních. Ve 13:00 po návratu na Ovečku děti s chutí spořádaly oběd a po odpolední pauze se snažily dosáhnout co nejlepších výsledků v kondičních testech. O půl sedmé následovala večeře a sobota byla zakončena společenským večerem, při kterém byla vyhodnocena zimní sezona, byli oceněni nejlepší hráči ve svých kategoriích a ve 22:00 děti ulehly ke spánku.

V neděli na děti znovu čekala v 8:00 rozcvička, po snídani proběhlo dokončení kondičních testů a až do oběda naši mladí tenisté soupeřili v míčových sportech na hřišti v Nýdku. Po obědě a vyklizení pokojů na Ovečce se děti přesunuly na bazén v Bystřici, kde se celé kondiční soustředění zakončilo.

Únavu z kvalitní kondiční přípravy převážily příjemné společné zážitky. Děti hodnotily soustředění velice kladně a s nadšením přivítaly možnost pořádání dalšího. Doufáme, že se příště opět sejdeme v tak hojném počtu.

FOTOGALERIE


Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor