• Slideshow badminton
  • slideshow badminton

Klubový turnaj dětí

Podařený oddílový turnaj pro naše nejmenší tenisty

Další turnaj našich dětí byl parádní tenisovou předprázdninovou tečkou. V novém herním formátu (3 výkonnostní skupiny) se skvěle vydařil. Přispělo  k tomu i to, že se počasí konečně umoudřilo, takže bylo možno odehrát turnaje ve  všech věkových kategoriích, na třech "bitevních" frontách, na antuce (dle barvy povrchu  skupina označená jako oranžová), na venkovních kurtech Rebound ace (červenozelená skupina)  i v hale (modrá skupina).  Ve všech třech skupinách se odehrály urputné boje, s tímto konečným pořadím: 

  • Oranžová  skupina - mladší žáci ročníky 2002-2003: 1. Raška Vítek, 2. Konečný David, 3. Zajonocová Barbara, 4. Sztula Michal, 5. Wojnar Dominik, 6. Spratková Karolína, 7. Kotajný Jakub  
  • Červenozelená skupina - babytenis ročník 2004: 1. Molinová Romana, 2. Vitásek Samuel, 3. Maštalířová Marie, 4. Szarzec Adam 
  • Modrá skupina - babytenis ročníky 2005-2006: 1. Fízek Jakub, 2. Kalinská Nela, 3. Heczko Filip, 4. Pyszková Natálie, 5. Sikorová Klára, 6. Graniová Karolína, 7. Lysek Ondřej, 8. Hrubá Gabriela.
V oranžové skupině byly souboje natolik vyrovnané a urputné, že ani po odehrání turnaje nebylo o výsledném pořadí jasno a nakonec musel rozhodnout  další, dodatečný miniturnaj. Všichni odvedli bojovné výkony, ani vítěz Vítek Raška neprošel turnajem bez porážky. Přes skvělé výkony všech hráčů vyzdvihnu 3 hráče, dle mého názoru s největším herním pokrokem: Barča Zajoncová, Míša Sztula  a Dominik Wojnar. V červenozelené skupině podle očekávání dominovali "hnojničtí" Romana Molinová a Samuel Vitásek. O vítězství mezi nejmenšími se sportovně poprali tréninkoví sparingpartneři Kuba Fízek a Nelča Kalinská, jejichž duel o vítěze turnaje byl obdobný jako na trénincích, naprosto vyrovnaný a se slzičkami poraženého.
Všichni účastníci turnaje byli odměněni  řadou pěkných cen, klubovými tričky a diplomy, hráči na prvních místech navíc poháry a medailemi. Po skončení turnaje, až opadlo napětí z lítých bojů, přišlo na řadu slíbené plavání  a relaxace v  hotelovém wellness. (Krom oranžové skupiny, ve které to časově na wellness nevyšlo, a na antuce se zarputile bojovalo až téměř do tmy :-).)

FOTOGALERIE Z TURNAJE

Všem hráčům přejeme hezké prožití prázdnin a ani v letních měsících nezahálet :-)! Po celou dobu prázdnin jsme sportuchtivým dětem k dispozici, ať již při pravidelných trénincích nebo na populárních příměstských táborech, letos s dalšími novinkami v programu táborů. 


Po vydařeném zimním turnaji jsme našim dětem slíbili, že tato oblíbená akce bude mít pokračování na venkovních dvorcích. A jak jsme slíbili, tak i plníme, máme  pro naše tenisové naděje připraven pestrý tříhodinový sportovní blok, letní-předprázdninový turnaj a po hře ještě plavání, relaxace v hotelovém wellness. S pokrokem většiny  hráčů tentokrát přicházíme s poněkud odlišnou koncepcí turnaje, s hrou již na celém hřišti (s výjimkou nejmladší skupiny), s podáním a podle tenisových pravidel.

Propozice turnaje:

  • Den: čtvrtek 27.6.2013
  • Čas: od 16 do 18 hod turnaj, od 18 do 19 plavání, relaxace ve wellness hotelu Vitality
  • Místo: 2 antukové dvorce, 2 dvorce rebound ace (1 halový dvorec rebound ace), wellness hotelu Vitality
  • Hráči: registrovaní mladší žáci (ročníky 2001-2003), neregistrované děti přípravky klubu (ročníky 2004 - 2006)Startovné: 100,- Kč,  v ceně zahrnuto: organizace turnaje, wellness, pro všechny hráče zajištěn pitný režim, po prví tři hráče v každé kategorii připraveny hodnotné ceny, medaile, diplomy 

Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor