• Slideshow badminton
  • slideshow badminton

Jiří Novák na kontrole činnosti tréninkového střediska mládeže

V úterý 23. 6. přijel do našeho tenisového klubu zhlédnout činnost tréninkového střediska mládeže při SK VITALITY Slezsko bývalý profesionální tenista a nyní trenér Jiří Novák.

Po šest let byl nejvýše postaveným českým tenistou na světovém žebříčku ATP, nejvýše byl na 5. místě (v roce 2002). Na 53 turnajích ATP se dostal do finále a jeho nejlepší umístění na grand slamu bylo semifinále Australian open v roce 2002. Jiří je rodákem ze Zlína, stejně jako náš hlavní trenér klubu Jiří Pytela starší, a tak nikoho jistě nepřekvapí, že si na kurtu při tréninku dobře rozuměli.

Jirka byl ve Vendryni již poněkolikáté, ale od jeho poslední návštěvy se toho u nás dost změnilo. Začal svou návštěvu v naší nové hale a prohlédl si právě připravované nové antukové kurty. Ocenil sportovní zázemí a konstatoval, že málokterý klub v Česku se může s naším areálem měřit.

Poté jej čekala inspekce na tréninku TSM, kde se zapojil do hry s dětmi, které si jeho účast velice užily. Jirka byl se zázemím a prací v klubu nadmíru spokojený a na závěr jeho návštěvy proběhla s dětmi i debata, kdy zodpověděl různé otázky týkající se jeho kariéry a zkušeností.

FOTOGALERIE

 

Krátké video z tréninku

 

 

 


Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor