• Slideshow badminton
  • slideshow badminton

Česká tenisová škola v Szczecinku

Ve dnech 25.-26. 9. se náš trenér Jiří Pytela ml., na pozvání polského trenéra Andrzeje Roika, zúčastnil v polském Szczecinku tenisového programu pro širokou veřejnost pod názvem Česká tenisová škola v Szczecinku. Akce byla uskutečněna za podpory města Szczecinek, které se nachází 630 km od Vendryně. Toto malebné městečko je vzdáleno 80 km od moře a prakticky celé se nachází u jezera.

Program akce začal v pátek ráno, kdy se až do poledne na kurtech střídaly děti z místních základních škol. Po obědě přišly na řadu děti z místního klubu a také několik dospělých amatérských tenistů.

Sobotní program byl věnován závodním hráčům z místního klubu a také z okolních klubů. Tréninky probíhaly až do odpoledních hodin a byly zakončeny příjemnou debatou s rodiči dětí. exhibiční utkání Jiřího Pytely s trojnásobným juniorským mistrem Polska, Januszem Siudou, které skončilo nečekaně remízou.

Během dvou dnů se na kurtě vystřídalo přes 100 dětí od úplně začínajících až po závodní hráče a také několik dospělých amatérských tenistů.

Celá akce se těšila velkému zájmu, dopadla na jedničku a několik dětí a jejich rodičů vyjádřilo přání přijet se podívat do našeho klubu. Rádi je u nás přivítáme!

Reportáž místního internetového tisku zde.

FOTOGALERIE


Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor