• Slideshow badminton
  • slideshow badminton

2. tenisový turnaj dětské tenisové školičky

Dne 17. 1. 2015 se uskutečnil druhý turnaj v rámci dětské tenisové školičky v probíhajícím školním roce. Organizátory turnaje byli opět tréneři tenisové školičky Jiří Pytela ml. a Lee Sutor, společně s rodiči dětí, kteří plnili roli rozhodčích a velice pomohli k bezproblémovému průběhu.

Turnaje se zúčastnilo 40 dětí a soutěžilo se ve třech kategoriích: minitenis, babytenis a mládež. Po ukončení prezentace si děti vylosovaly družstva (minitenis 4 hráči, babytenis 2 hráči a mládež 2 hráči) a začaly boje ve skupinách systémem každý s každým. Po odehrání všech zápasů minitenisu se uskutečnil pro zpestření turnaj všech kategorií společně. Hrálo se systémem turnajového pavouka na jeden vítězný míč. Vyhodnocena byla první tři místa kategorie mládeže a první tři místa kategorií minitenis a babytenis společně. Po rozdání cen za tento turnaj došlo k vyhlášení vítězů a rozdání diplomů pro minitenisty. Babytenisté a mládež svůj turnaj dohráli následně i na uvolněném kurtu po nejmenších tenistech. Před jednou hodinou odpolední bylo dobojováno ve všech kategoriích a po vyhlášení nejlepších družstev a rozdání diplomů se děti rozešly do svých domovů.

Doufáme, že se všem turnaj líbil a děkujeme rodičům za pomoc na kurtech a při vypisování diplomů. V brzké době navážeme dálším turnajem, o kterém bude informovat Jiří Pytela ml.

 

FOTOGALERIE


Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor